Dostačující a levný zdroj pro PCI-E Ati 1950Pro?

Zdravím,
potřeboval bych poradit s výběrem zdroje pro PCI-E vga kartu ATi 1950Pro.
S dostačujícím výkonem, levnou (Ať nestojí víc než teď ta karta) a pochopitelně s napájením pro PCI-E. Teď jsem se snažil něco vybrat na Alze a oni tam u půlky zdrojů sice mají prop. kecy jak jsou ty zdroje všechny cool a mega, ale nemají tam v parametrech co tam jsou za konektory... Tak mě to trochu znechutilo. Můžete mi něco doporučit? Nejsem si jistý, kolik spolehlivých Wattů by ten zdroj měl pro 1950 mít. Teď je to v bedně s 450W Fortronem, ale ten je tam jako příprava pro 8800GT, která je na cestě, 1950 chci strčit do jiné bedny, do které ale asi bude stačit slabší zdroj...?

Odpovědi na otázku

fortron 350w by to měl utáhnout. záleží i na ostatním hw

Mám taky X1950Pro 512MB a zdroj tento: www.czechcomputer.cz ... a chodí to naprosto bez problémů. Na Alzu se vykašli, CzechComputer je lepší....

Díky moc.
Ad výše: mimo gr. kartu tam žádný další "žrout" nebude. Mimo vypalovačku a HDD prázdná bedna...

tenhle staci bohate jeto taky fortron www.czechcomputer.cz ...

No já ti nevím...
Píšou u něho: "K dispozici je šestice napájecích diskových konektorů molex, jeden obdobný pro disketovou mechaniku a jeden pro SATA disk."
O napájení PC-E ani ťuk...

podle cybex.cz ho ma

a podle dxt.cz taky, takze tam nejspis bude, i v diskuzi pod zdrojem na czc.cz se pise, ze ho ma

Ten BlueStorm II ho má určitě, dával jsem ho stranou, páč mám AGP.

Vykaslat se na stary agp neinvestovat do toho prekopat na pcie-xpres je levnejsi i karty jsou levnejsi a vykonejsi ja jsemto udelal jiz pred 2 lety jsem v pohode jen cekam na procesor 45 nn intel perin s jadrem voldafe jinak jeto c2d e 8400 3.0 ghz v zakladu ktomu ati 3870 512mb ddr4 adeska s cipsetem p35 ds3 od gigabyte 4gb pameti ddr2 vista x64 v pohode to vse maka i hry ty nejnovejsí.

Ehmm, ale o AGP tu nikdo nic netento...

ses trosku mimo, ne? cos hulil? chci to taky!

No já jsem nic nehulil, ale All (výše) asi jo. Přestože je nahoře asi 20x napsáno že hledám zdroj s PCI-E napájením, začne mě okouzlovat svou fplnépalběvolehajtek sestavou a přemlouvat ať přejdu na PCI-E a skončím s AGP, které už pomalu ani nevím co je, jak ho už roky nepoužívám... Ale jo. Dobrý. Jednou jsem dal dotaz na bios do zakladovky a nějaký frajer mi odepsal, že sice takovou desku nemá a ani přesně neví co s tím Biosem potřebuju, ale že má sestavu XY (sáhodlouhý popis včetně barev) a že to je FAKT BOMBA!!! A když jsem psal jiný dotaz na taktování pamětí, tak mi odpověděl to samé...

vsak to nebylo na tebe, ale na ALLa