» Poradna » Windows (a jiné OS)

Dost bylo moderních Windows 10

Dobrý den,zkusil jsem si podle článku p. Čížka "Dost bylo moderních Windows 10" předělat jejich vzhled. Výsledek mne neuspokojil a rád bych se vrátil k původnímu nastavení, ale nemohu přijít, jak na to. Může mi někdo poradit?Předem díky za ochotu.

Odpovědi na otázku

Za blbost se platí, lepší je zvyknout si na změny, než se za každou cenu snažit nové věci používat starým způsobem. Každopádně to asi logicky znamená udělat přesně opačný postup, než který si prováděl. Pokud to nejde, tak holt nová instalace.

A kdopak asi může za to, že sis před experimentováním nevytvořil zálohu původního systému...???Za 10 min bys měl původní sytém. Stačilo by jen zavést zálohu, Joudo ..

Byla tu odpověď, že se máš zeptat pana Čížka, ale někdo to zbaběle smazal.

V nastavení vysokého kontrastu vypněte vysoký kontrast.