DOS x W2K a COM1

Starý DOS program nepracuje pod W2K s portem COM1 resp. COM2. Program má poslat sekvenci zanků na COM1 a tím zapnou určité zařízení. Pod W98 asi vše OK. Čím to je? Co s tím??? Příkazová řádka copy xxx.txt COM1 funguje. Terminal z W2K na COM1 vše odešle OK.Dík za každou radu.

Odpovědi na otázku

Asi proto ze Win2000 te nepustej primo k hardwaru, vsechno musi jit pres ne.

stáhni si UserPort od tomase franzona a ten ti zpřístupní pod winNT jakýkoli portsnad tady:   http://www.xs4all.nl/~sbolt/e-ser89.html

děkuji za pomoc, ale ten program je asi jenom pod XPčka pod W2K to hlasí že nemá nějakou knihovnu...