» Poradna » Web a internet

Doručení objednávky

Dobrý den,Chtěla bych se zeptat, na wish jsem si objednala zboží 9ks, zatím mi přišel pouze 1ks, v emailu už mám ale uvedené, že zboží bylo doručeno I u ostatních 6 položek, jak mám postupovat, abych zjistila jak je to s mojí objednávkou, prosím?

Odpovědi na otázku

Co Ti na to řekli na Wish?

Tyhle zvlastni dotazy na poradne nepochopim. Co tady s tim asi kdo zmuze? Zjevne problem na strane tveho dodavatele/prodejce, takze samozrejme kontaktovat jeho a resit standardnim postupem.Zadna treti strana nemuze tusit, k cemu doslo.

mne se jednou stalo sice u jine sluzby neco podobnyho, zvysny produkty pak ale dosli

zkusil bych se poptat na nádraží, v zelenině a nejbližší trafice

Nebo na mimibazaru

Reklamovat a jako argument pouzit vahu, 1ks urcite vazi mene nez 9ks, pokud budou tvrdit, ze to poslali spolecne. Ja mel podobny problem na ebay.