» Poradna » Programy

Doporučte WYSIWYG redakční systém, nejlépe free

Hledám vhodný WYSIWYG redakční systém pro publikování databáze znalostí jednotlivých uživatelů na firemním webu.Není nutná podrobná správa práv (stačí recenzent a šéfredaktor).Ideálně by měl být free Díky za nápady s vlastní praktickou zkušeností

Odpovědi na otázku

www.pecan.cz :) tam to pohladaj ako rs mne sa to celkom paci ale na 100% podobu musis trochu vediet css aby si si to dal do finalnje podoby. ak chceš niečo poriadne tak skus phpnuke aleb www.e107.org

www.supersvet.cz - phpRS, na wysiwyg je tam plugin, prava nastavit jdou IMHO.