» Poradna » Programy

Doporučte stolní DVD přehrávač

Můžete mně doporučit stolní DVD přehrávač, kterej v sobě má integrovanej dekodér, tj. má analogovej výstup 5.1 ? Požadavkem je cena do cca 3.000.- a aby to četlo přepalovaný placky od co největšího množství výrobců... Jo, a kdyby to byl Philips nebo Sony - byl bych rád. Projel jsem weby, ale mám pocit, že přehrávače s dekodérem se snad už nedělají Díky.

Odpovědi na otázku

Vážně nikdo neví ???

Mam uz rok H&B 3255 cita vsetko, dokonca aj niektore poskodene media. DivX XviD, podpora CZ titulkov.... Analog. vystup 5.1 DTS DolbyDigital, ProLogic. Na webe sa daju stiahnut rozne upravene verzie Firmwaru..... Za tu cenu sa oplati dat si ho poslat z Francuzka. Ja som ho kupil tu:http://www.pixmania.cz/cz/cz/78288/art/h-b/poehr... za 3500Sk