» Poradna » Programy

Doporučte program pro nahrávání plochy a stříh videa

Ahoj, doporučte prosím free (i pro komerční použití) program pro nahrávání plochy a stříh videa. OS W10 64bit. Děkuji

Odpovědi na otázku

Nahrávání: Nvidia Shadowplay nebo AMD ReLive, záleží co máš za grafiku. Případně OBS.Střih: AvidemuxAle že by se s tím nějak úžasně pracovalo říct nelze. Ovšem splňuje to tvojí podmínku "zdarma".

Když už radíš, tak bych předpokládal, že víš co radíš. Když nevíš, tak neraď.

pokud potřebuješ pokročilejší střih s titulky apod, tak místo Avidemuxu zkus ShotCut:https://www.shotcutapp.com/

Vyzkouším díky..