» Poradna » Mobily

Doporučte MMC

Zdarec,začnu rovnou zkraje:dlouho byl mým favoritem eGreat U1, než jsem narazil na videorecenzi, kde jsem se dozvěděl o vlastnosti, o které se ani recenzent na TVFreaku neráčil vůbec zmínit, a sice že tato krabička je sice úplně super, akorát že nepřehrává videa ze síťového úložiště... tak to mi klesla čelist o několik decimetrů níže, takovejhle podraz bych od krabičky za dva litry fakt nečekal...Nicméně abych se tedy dostal k dotazu:doporučí mi tu někdo orientovaný v nabídce MMC nějaké bezdiskové MMC, od kterého SAMOZŘEJMĚ očekávám:- bezproblémové plynulé přehrávání full HD filmů ze síťových úložišť (ideálně aby měl 1 Gb ethernet) - bezproblémové přehrání i externích českých titulků a pochopitelně bezproblémové zobrazování českých znaků- kvalitní DO s klávesnicí a touchpadem- jednoduché, přehledné a intuitivní menu ve kterém budu moct logicky pohybovat aniž bych musel kvůli každý kravině pátrat dlouhosáhle v manuálu- cena do 4000 KčChci toho opravdu tak moc? Zatím mi připadá, že jo... vyvede mě někdo z údolí temnot a poradí mi bestovní suprový přívětivý multimediální centrum, které je radost obsluhovat aniž bych musel řešit pak na fórech milión problémů proč nejede tamto či ono a musel přeflašovávat firmare, přeinstalovávat systém a dělat věci které jsou jen k vzteku a ztrátě času?Díky všem za rozumné odpovědi. P.S. Vím že by bylo lepší napsat na TVF fórum, ale nejsem tam registrovanej a kvůli jednomu dotazu se mi tam registrovat opravdu nechce. Děkuji za pochopení.

Odpovědi na otázku

EVOLVEO Infinity TwinCorder HDhttp://www.alza.cz/evolveo-infinity-twincord... zde máš i místní síť / NAS atd. stránka podobných produktů od minikrabičky nelze očekávat všechno:http://www.alza.cz/domaci-kina/hdd-prehravac...

díky, ten vypadá hodně dobře s gigabitovou Lan a USB 3.0 což jsem u jiných moc neviděl...

Tak ať ti dobře slouží až ho vybalíš.