» Poradna » Notebooky

Doporučte mi prosím někdo tablet okolo 4K. Spíše na hraní

(přemýšlel jsem nad Asus zenpad z380m)

Odpovědi na otázku

https://www.alza.cz/visionbook-9wi-pro-odnima... V této cenové kategorii nejlepší, co můžeš koupit. Cherry Trail podává oproti Bay Trailu o dost lepší výsledky (a to hlavně co se týče grafického procesoru), a Windows Store hry + starší desktop hry si na tom zahraješ bez problému.

přijde mi, že tazatel spíš hledá něco s Androidem...Jinak osobně mi přijde, že nic moc lepšího než ten zmíněný Asus asi za ty prachy stejně nesežene.

hej podobný som mal a celkom pohodka + cez not app player sa dajú spustiť normálne aplikácie a hry na android

*nox app player