Doporučte komponenty na GTA 5

ahojdoporučte mi prosím nějakou vhodnou sestavu, tak aby to utáhlo GTA 5 a podobné hry, na maximální kvalitu, nevyznám se v tom, chci dát do sestavy 24 tisíc Kč, monitor mám, Windows 7 legální také mám

Odpovědi na otázku

Chceš pc do 24 000, nebo chceš GTA V na maximální kvalitu ? Ono to není tak daleko od sebe, ale max kvalita je podle mě vše na full ve 4k...Reálně chceš i5 procesor a nějakou gtx 960/970, nebo AMD R9 380(X) s 8 GB RAM - což je do 24 000 - takovejch sestav tu je 5 denně, mrkni kolem na forum a do poradny a bude jich tu fakt hromada...