» Poradna » Mobily

Doporučte chytré hodinky pro iPhone z číny do 1000 kč

Zdravím,chtěl bych si koupit z aliexpressu chytré hodinky pro iOS (mam iphone 5s iOS 11),Hlavní funkci kterou požaduji je kromě zobrazení času je možnost na hodinkách ovládat přehrávač hudby z iPhonu, tak že ovladani hlasitosti , zobrazení aktuální skladby a hlavně posun skladby a zapnutí následné sklady ze seznamu.Vím, že na aliexpresu je kupa kompatibilních s IOS ale rád bych pokud máte zkušenost s nějakým konkretním modelem ,cena max do 1000 Kč.děkuji za doporučení

Odpovědi na otázku

A nestačil by ti k tomu nějaký náramek? Hodinky do této ceny se budou špatně shánět.

Proč stále iOS 11??? Jinak do 1.000,- max tak fitness hodinky a nechápu, proč by někdo chtěl hodinky z číny, které vydrží tak týden, viz. Xiaomi. (To byl vtip :) )

Doporučuji 2000 přidat a más iWatch 1. generace z ebay. Sice se už nevyrábí, WatchOS skončil na verzi 4.5.3, ale udělají ti víc než třikrát víc radosti.

No to bych pockal nez padne cena AW2, precijen jednicky to uz neni uplne ono... a dost lidi (a ja asi taky) bude AW2 menit za AW4