Doporučení nejakeho levneho volantu na pc ?

Ahoj nedoporučil by mi nekdo nejaky dobry levnější volant na pc s usb 3.0 (nevim jestly to ma každy volant)

Odpovědi na otázku

Zajdi si na vrakoviště aut a nějakej volant si tam prostě vyber.. FERTIG

Na vrakacich bude max volant s USB 2.0.

Dobry? Logitech G29.Levny? Tak zkuste, co najdete. Jenze v tom pripade to s rizenim nebude mit nic spolecneho a o vydrzi se nema smysl bavit.Taky zalezi, co se planuje hrat - jestli nejake arkadovky, tak tam bude volant spis na skodu a lepsim resenim je gamepad.ps. vzpomel jsem si na hlasku z hrani trackmanie - to hrat na volantu, tak je z rukou vanocka

Hmm.. To je tedy nářez. Za volant 8 litrů..???Za to by se dala pořídit pěkná kožená bunda.. Tvl.. Za cenu GK a volantu by se dalo pořídit i vojetý auto.. Nebo luxusní dovolená u moře..