Doporučení na nízkoprofilovou klávesnici

Zdravím,nemáte někdo tip na dobrou nízkoprofilovou klávesnici? Koupil jsem si Lenovo Professional Wireless Keyboard v domnění, že bude jako klávesnice na ThinkPadech a je naprosto příšerná.Díky

Odpovědi na otázku

ta klavesnica vyzera uplne normalne, nema co na nej byt priserne. Ja mam starsi model a je uplne OK. Evidentne mas svojske naroky na klavesnicu, takze musis si nejaku najst len sam. Napr. tu v reklame mas Logitech Mx Keys

Bolí mě z ní ruce. Na zmáčknutí tlačítka je třeba velká síla, která absolutně neodpovídá notebookům ThinkPad, tam jdou klávesy krásně jemně.

Já byl spokojený s rapoo 9500m, ale od té doby co jsem si dal domů mechanickou tak se mi na téhle špatně píše

g915

Mi osobně se hodně líbí K750 Wireless Solar Keyboard od Logitechu.https://www.logitech.com/cs-cz/products/keyboards/...

Není vůbec špatná základní klávesnice Dell KB-216 za 3 stovky, ale ty chceš asi bezdrátovou...

btw tuhle dělají i bezdrátovou

Tu jsem měl dříve. Chod kláves ok, ale jsou strašně titěrné a celková kvalita klávesnice není dobrá, kroutí se to pod rukama.