Doporučení multifunkční laserové tiskárny

Koupě --- doporučení multifunkční laserové tiskárny okolo 5 000.- Kč s duplexním tiskem a tonerem děkuji

Odpovědi na otázku

Kolik chceš měsíčně tisknout?

asi tak okolo 2000 stranek

Tak to není na levný laser, to už je na profi multifunkci, jinak se nedoplatíš. Pokud nepotřebuješ podavač a fax, tak si pořiď tohle: Epson WorkForce Pro WP-4515 DN. Další možnost je EPSON L355, ten ale nemá vodou nerozpustný tisk.

dikes za radu

Nedoporučuji multifunkci. Mrkni do diskusí. Do roka budeš proklínat multifunkci do 5ti kilo. Jsou v nich kurvítka. Kup si, když tak repasi profi. Původní cena od 20 tisícc a v repasích se dásehnat kolem 3 tisíc. Nech si předvést. Většina vytiskne počet tištěných stran za životnost. HP určitě.Ale multifunkce na doma se nevyplatí.Pro absolutně chudé - tiskárnu + skenovat digitálem nebo samostaný skener třeba Canon LiDE 110.

Vykašli se na laser a kup tohle:http://www.czc.cz/epson-workforce-pro-wp-45... Schválně se podívej na cenu náplní, a zjistíš, že tak levně s laserem tisknout nebudeš.

Nevím, jakou technologii užívá dnes u tiskových hlaviček Epson, ale kdysi byly samostatně a při prvním ucpání trysky oprava přišla na téměř 60 procent ceny nové tiskárny. U Canon a HP se trysky mění s hlavičkou.

Úprava:U Canon a HP se trysky (hlavička) mění s novou NÁPLNÍ inkoustu.

Tahle řada je spolehlivá. Jednu mám už nějakou dobu v práci a ani jednou nebylo nutno aktivovat čištění trysek. Technicky se to více blíží plotteru než běžné inkoustovce.

jestli to má stejně řešenou správu náplní jako domácí Epsony, tak se tomu vyhnout obloukem...Ty totiž když dojde jedna barva, tak netisknou nic...

A ty znáš nějakou inkoustovku, která i poté co jí dojde jedna barva tiskne?

pozn. Nebyl jsem tázán přesto bych mohl po pravdě napsat Znám. HP F2480.

Pokud není příliš suchý vzduch a tiskárna není na horkém místě (např. nad topením), tak není třeba čistit trysky. Probatum est.Profi tiskárny Canon a HP mají pevné hlavy. U Canonů mají výměnné cartridge dokonce jenom ty úplně nejlevnější šunty.

Však on si vybírá z multifunction právě levný šunt. Kvalitní multifunkce začínají někde na 25 tisících.

Jsou různé koncepce, jak kupovat techniku. Mnou navržená multifunkce EPSON L355 je levný plasťák, který o kousek přežije zaváděcí tonery. Jenže zaváděcí tonery jsou na 13000 stránek. Takže si ještě dokoupí pár sad a po roce půjde koupit novou, protože se stará příliš vyčvachtala. Jenže mezitím se bohatě zaplatila. WorkForce Pro WP-4515 DN je pochopitelně jiná liga, to už je profi tiskárna se scannerem.

Tak si za takovou cenu taky nějakou kup,milionáři.

Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci! Kolik těch levných šmejdů ten profi stroj přežije? Tolik, že vyjde mnohem levněji, než všechny ty šmejdy dohromady. Jenže spousta trotlů raději utrácí víc po malých částech a jako bonus má zlobení se šmejdem, který se podělá vždy v tu nejméně vhodnou chvíli.

Nevíš jak se čistí hlava? přestala mi tisknout jedna barva na L355 Díky

za sebe muzu doporucitOKI mc332dn