» Poradna » Mobily

Doporuceni mobilu

Dobry den , chtel bych se zeptat na nejaky dobry mobil do 2800kc jaky by jste doporucili ? Jaky mate nazor na huawei y3 ii dual?

Odpovědi na otázku

Docela specha

Za tu cenu dobrý mobil neexistuje, ale nějaká doporučení jsou tady:http://www.mobilmania.cz/clanky/vybrali-jsme-11-ne...

Do 2800 - dobrý telefon neexistuje, protože kdo shání "dobrý" telefon do takové částky, tak má představu, že na něm spustí aplikace, které má kamarád na řádově podstatně dražším telefonu, a pak se diví, že se telefon zadýchává a seká.