Doporučení her

Zdravím, už dlouho nemám co hrát na ntb a proto se obracím na vás, aby jste mi nějakou tu hru doporučili...HW:OS: W8 64BIT CPU: Intel I5 3230m 2.6GHz 2.6Ghz (turbo 3.2Ghz), Intel HD Graphics 4000GPU: AMD Radeon HD8670M 2GBRAM: 8GBHDD: 1TB

Odpovědi na otázku

Command and Conquer: Red Alert 3/Tiberium Wars 2,3

Využiju tohoto tématu a zeptám se taky. Nemáte tip na nějakou hru ZDARMA? Preferované kategorie jsou fps, střílečky, akční.

Team Fortress 2

Vypadá zajímavě. Vyzkouším díky

Na Steamu je to myslím nejhranější FreeToPlay hra ;)

World of WarplanesWolfenstein Enemy TerritoryTrue Combat Elite

Nexuiz

Zajdi si na Steamu do kategorie Free to play. Najdeš tam toho spoustu.