» Poradna » Programy

Doporučení aplikací pro windows pro použití stylusu

Zdravím,mám thinkpad yoga X380, kamarád má iPad s Apple pencilem. Chápu, že na iOS jsou ty aplikace vymakanější, ale nebyl by nějaký typ na aplikace, při kterých využiji stylus na windows? Viděl jsem u něj třeba aplikaci, která na půl obrazovky v landscape módu zobrazí PDF dokument a druhá půlka displeje slouží pro poznámky psané rukou k tomu PDF. Pak třeba nějaké aplikace na podtrhávání v PDFkách. Jediné co používám je OneNote, ale přijde mi to jen hloupý náčrtník. Budu rád za jakékoliv tipy, děkuji.

Odpovědi na otázku

tak stylus využiješ třeba v malovacích aplikacích typu Krita, editaci fotek v GIMPu apod. Na poznámky i ručně psané je toho víc - snad už i Evernote ap. Slušnější PDF prohlížeč umí i ty ručně dělané anotace - možná Foxit nebo PDF Xchange.