Doom1, Doom2, Hexen1, Heretic1 ve vysokém rozlišení ...

Pro přátele klasiky : dostal se mi do pazourů soft na spuštění těchto herv rozlišení max. 1600x1200 pod Windows, zvuk 3D + EAX efekty,naprosto podrobné menu, jiné sejvy ( i s obrázky uložené pozice )a třeba u Heretica1 odemčené další dvě úrovně atd ...Pokud by o to byl zájem, tak to vrznu někam na server ke stažení.Je to fakt nádhera, ale možná jsem poslední v ČR a SR, který to má ...Vyzkoušeny všechny čtyři hry na sestavě : Barton 2500+, 512 RAM,GF 5900, WinME, všechno běhá jak střela při nejvyšším rozlišení.Tak kdyby vás bylo víc, tak tu napište a rád se podělím.

Odpovědi na otázku

Máš na mysli Doomsday? http://www.doomsdayhq.com/

Tu stránku už nemám sílu v této hodině a stavu prozkoumávat.Tušil jsem, že to zná každý kromě mě. Ty soubory, co mám,jsou zdoom atd ... Možná to je ono, nevím. Je to ono ?

Je to pěkně hnusný, v 320*240 ty hry vypadají mnohem mnohem líp. (to myslím naprosto vážně)

Dobře, to byl skvělý vtip. Pověz mi, zda si zkoušel zdoom ?

zdoom je výbornej kvůli multiplayeru, je tam bezva server browser a automaticky stahuje potřebný .wad a podobně. jinak graficky je to dost hrůza, doomsday je mnohem hezčí (a 3D), ale u mě zase nestabilní a po pár minutách padá (při hře po tcp/ip)

Např. u Doom1 je třeba mít verzi 1.6 a vyšší, pak je to v poho.Na to mě upozornil kámoš. Takže asi přes víkend prošťourámstránku Doomsday. Díky za upozornění.

Jsi lama. Zdoom jsem nezkoušel (i když o něm (na rozdíl od tebe) nějaký ten pátek vím a screenshoty jsem viděl), ale jDoom ano a vůbec se mi to nelíbí. nejlepší grafiku má stejně Blood/Duke3D/Shadow Warrior (samozřejmě v originále).

nějak mi tam vypadlo pár vět ale co kašlu na to

Kurňa, jestli máš link na DukeNukem3D Blood, tak se poděl.Je to moje oblíbená hra.

Pokud se nemylim jmenuje se to doomsday nebo doom legacy a je to free, takze co s tim takove tajnosti jinak rad bych zduraznil hlavni vyhodu tohoto SW, ktera tu vubec nepadla - a to sitova hra pres TCP/IP pro vice nez 4 hrace

Jejda, žádné tajnosti nedělám, jen jsem to neznal, to je vše.Proto se ptám.

doomsday nebo doom legacy nebo zdoom ci DUMB nebo LxDoom .. je toho vic, ale zaboha nevzpomenu, v kterym tym enginu se mi libily svetla od lamp, asi doom legacy, ale nedam za to zivot :)

No, v uvahu prichazi ZDoom, Doomsday (byvaly JDoom, myslim) nebo Doom Legacy. Nicmene pro pravoverne doomare/hereticare prichazi v uvahu jedine ZDoom. Doom Legacy ma malicko (nepatrne ale ma) zmeneny fyzikalni model takze hrani Doomu na Ultra Violence/Nightmare obtiznost proste neni "to pravy" a pod Doomsdayem mi na vic pocitacich pod Direct3D v Hexenu a Hereticu zlobily prepinace v nekterych levelech (takze se napriklad neotevrely dvere co se otevrit mely apod.  ). Na druhou stranu Doomsday v 1600x1200x32bit s predelanou grafikou a svetelnymi efekty vypada neskutecne dobre .

Tak jsem si stáhnul s Doomday JDooma, nabouchal tam wadyz Dooma, Heretica, Hexena a je to špica. No a DukeNukem3Dstáhnutý z odkazu uvedeného výše jede i na trilinear filtering, ááách ...Moc díky všem