Doom 3 a fps

Zdravim. Nedávno jsem si koupil kartu NX 6600 VTD128 Dioamond od MSIVýsledky v Doomovi:1280*1024 25.5fps1152*864 27.7fps1024*768 28.3fps(Vysoká kvalita)V téhle oblasti jsem dost lempl, možná je všechno v pořádku, ale radši se chci přěsvědčit.Prosím napište jak jste na tom vy.Jinak procesor mám dost pomalý AMD Athlon 1800+ ,2*256 DDR 333Mhz,VIA KT400

Odpovědi na otázku

Je to v poradku, hodne ti to brzdi procesor.Pro takovou kartu by to chtelo alespon 2,8 GHz.

Slabsi CPU ale hlavne malo RAM. Na HIGH detaily to bude s 512MB obcas dost neprijemne trhat, na ULTRA detaily to bude nehratelne.

Pro hrani na HIGH detaily by to chtelo 512 MB i na grafice

nesmysl!! Hraju to na ultra high detaily v rozlišení 1024x768 zaplej antiliasing 16x a grafiku mám ATI X800XT Platinium Edition a ta rozhodně 512 MB nemá

ja mám celerona 900MHz ge-force 2  a v doomovi 3 mám 75FPS není to málo?

Hm, ale tak 0,75 FPS, viď?

To by tak odpovidalo krtku (uz jsi ke kalhotkam prisel?), akorat ti v krame misto DoomIII prodali Doom I

Je to len tak-tak, aj v kine alebo TV idu obrazky na 25 fps v norme PAL, ale u hier je lepsie mat tak 40-50 fps, nad 60 to uz ludske oko nerozlisi, takze su to vyhoene peniaze... Ale ked v DOOM III prejdes vsetky levely, za chvilu ta to omrzi a nebude ta to dalej trapit. (prave aj ja uvazujem o kupe takejto karty, len 128 bit zbernica je trochu malo priepustna - 14Gbit/sek dnes staci, ale o rok asi uz nie....

Tak to ses KRTEK Kurva King!!!

Mam 1.833GHz, 512MB (400), Radeon 9200, a ficim v klidu 35FPS