» Poradna » Mobily

Doogee x9 mini po hard resetu nejde přihlásit

Po zapnuti telefonu telefon ukazoval aplikace UI přestala pracovat.Telefon jen problikával a na nic nereagoval.Podle rad na netu jsem dal Hard Reset a nemůžu se dostat k účtu na Googlu chce to po mě heslo které nepoužívám.Po pár pokusech si nevím rady co s tím dál.Telefon kradený není a doklady k němu mám jen pro případné odpovědi ve stylu že jsem ho někde našel a at ho vrátím na PČR.Může někdo poradit?.

Odpovědi na otázku

Heslo, které nepoužíváš... Google účet bez hesla neexistuje. To jsi ho jako zapomněl? To se pak tvůj problém redukuje na to, jak zjistit zapomenité heslo ke google účtu, tedy vzpomenout si na odpověď na bezpečnostní otázku při obnovování hesla.

To je právě ono .Zkoušel jsem dvě co jsem si myslel že jou ty pravé ale pokaždé mě to hodí zpět.A nějaká další možnost je?.Telefon je půl roku starý .Nějaký servis to zvládne když tam naklušu i s fakturou o koupi?.

Místo zbytečného rozepisování mohl první přispěvatel rovnou dát odkaz https://accounts.google.com/forgotpasswd . Ale co čekat na zdejší "poradně".