» Poradna » Mobily

DOOGEE Shoot 1 gyroskop

Dobrý den, má DOOGEE Shoot 1 gyroskop? Případně musí se nějak aktivovat? Při spuštění některých VR aplikací mi to píše "not gyroscope" apod., přitom by to gyroskop mělo mít, např. údaje zde: http://www.gsmchoice.com/en/catalogue/doogee/shoot... Nemá někdo s tímto telefonem zkušenosti?Děkuji Hon

Odpovědi na otázku

Ne, aktivovat se nemusí/nedá. Pokud aplikace nejede, gyroskop chybí. Nějaké pochybné zahraničí stránce nemůžeš věřit. A u takového čínského krámu se může klidně stat, že některé ho mají a některé ne.

Aha, tak tam asi tedy není. Škoda. Každopádně moc díky za odpověď. H.