» Poradna » Programy

Domplayer a jine (asi spyware) vynucene prehravace filmu

Mám film 700mb film který přehrává 3sec a chce po mě stáhnout nějaký domplayer. Zajímalo by mě jestli to jde nějakym způsobem pořešit bez stahování něčeho co bude dost možná zavirovaný, nějak to otevřít jinak. I když je otázka jestli ten domplayer jenom stáhne vira nebo stáhne vira + přehraje ten film, jestli to vůbec je film a né 700MB bordelu. Jednou jsem takhle stáhl film co nějaký takový přehrávač chtěl a já ho stáhl a umělo to přehrát... akorát že se to jmenovalo pirates of caribeam a v tom videu bylo porno .... :/

Odpovědi na otázku

domplayer,3Wplayer,z-codec a podobné sračky sú sami o sebe malware,takže ten súbor,ktorý ho potrebuje na prehratie bude pravdepodobne len hromada zavíreného odpadu,prípadne porna nízkej kvality

JJ pravda,jak to chce po tobě stahnutí nějakého přehrávače-- je to FAKE,na netu o tom někde nedávno psali,tak zkus pohledat,ale většinou je tohle u novinek a je tam psáno,že je to DVDrip a přitom je to 1.týden v kinech a všade jsou jen cam.