» Poradna » Programy

Domovska stranka

Caumel bych dotaz , ve firefoxu se mi vcera zacala prepinat domovska stranka. Mel jsem tam vzdy seznam ale najednou me to prepnulo na nejaky trivigo.com nebo tak nejak .ASi 5x jsem si to v nastaveni zmenil zpet na seznam ale nepomohlo to , dnes tam mam zase search.ask.com ikdyz uz jsem 2x zmenil na seznam . \po restartu firefoxu tam mam zase ask.comNevite nekdo co s tim ? je to nejaky vir nebo co?

Odpovědi na otázku

Něco podobného...Projet Malwarebytes FreeOdinstalovat opičárny jako Ask.com Toolbar, AVG SecureSearch atd.

Diky, vypada to ze to bude ono

do adresy napsat about:config, potvrdis ze budes opatrny a slibis jim to. do vyhledavace napises homepage, a u vsech veci kde mas neco co nechces das obnovit. Ale plati to nademnou Malvarebvyted a vse co obsahuje toolbar odstran