» Poradna » Programy

Domenová pošta na outlook.com

Dobrý den, před několika lety jsme si převedli zrušili exchange a převedli poštu (domenu) pod outlook (zapaměl jsem jak se to jmenovalo ale outook to ještě nebyl. Teď bych tam chtěl upravit účty. ale nevím jak se přihlásit. děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

Popravdě jsem z toho dotazu nepochopil nic krom toho že jste zrušili excchange server a převedli pod domenu. Což samo o sobě moc významu nedává. Chce to přesnejší info a hlavně dotaz "něco jsme udělali ale už nevíme co" opravdu nepomůže. Popište přesně co vám konkrétně a na jaké službě teď běží.

Máme domenu třeba A2tri.com. Poštovní služby jsme umístili na server (hotmailu). A vytvořili adresy ordinace@a2tri.com, kos@a2tri.com, a nyní se potřebuji dostat do administrace tohoto rozhraní.Díky

Potřebujete se dostat do administrace (pokud víte co to znamená) e-mailového serveru nebo e-mailového klienta (MS Outlook z balíku Office, Outlook Exchange ve Win XP apod.)?

Potřebuji se dostat do administrace účtu A2tri.com abych mohl upravit jednotlivé poštovní účty.

Podpora managementu custom domen byla z outlooku (a microsoft live) zrusena nekdy v roce 2014 nebo mozna 2015.stavajici nastaveni chodi, novi zakaznici (pripadne zajemci obecne o tuto funkcnost) musí prejit na office 365 a spravovat to v ramci office 365.

Děkuji. To jsem potřeboval vědět.