» Poradna » Web a internet

Domena emailu na Seznamu

Zdravim,Jdu jen za jednim ucelem a to je ZALOZIT SI EMAIL S VLASTNI DOMENOU.Jsem nucenej psat sem, protože Seznam je jeblej a neumi napsat nejaka kritéria... sazim na to, ze spousta z vas ma vlastní domenu a tak se ptam... jake domeny tam muzu registrovat?- Je to pouze .cz? Nebo muzu mit i .net .org. .eu a jiné...+ Je mi jasne, ze pokud chci mit email xxx@yyy.eu, tak musim zalozit webovou stranku - yyy.eu - tim se dostavam k další otázce.Pokud si JENOM koupim takovou domenu, staci mi to k tomu, abych si mohl zprovoznit vlastní email na Seznamu? Nebo web musí mít nejaky obsah atd...Diky za odpovedi :)Snad to chápete :D

Odpovědi na otázku

Proč proboha chcete mít ten e-mail na Seznamu? Zřiďte si jej kdekoliv jinde a vyhnete se spoustě komplikací. Pamatuji, že jsem kdysi zřizoval kamarádovi placený hosting na Seznamu. Uprostřed registrace a objednávky se proces zasekl. Přes několik pokusů Seznam na dotazy a požadavky nereagoval. jejich e-mail stojí za píp píp a pochybuji, že by byl nějaký velký rozdíl mezi placenou a neplacenou verzí.Zřiďte si raději gmail nebo nějaký jiný e-mail. Nejlepší je pořídit si vlastní hosting a k tomu je vždycky spousta e-mailových stránek.

"Nejlepší je pořídit si vlastní hosting a k tomu je vždycky spousta e-mailových stránek."Muzete me prosim nekam odkazat? :D Jsem trošičku lajk v tomto

Wedos, Web4you, Savana ....... a daší a další.Zaregistruj si vlastní doménu u některého z registrátorů (nebo u těch výše zmíněných), může být .cz, .sk., . com a pak si u nich zaplatíš jednoduchý hosting, je to třeba za 35,- měsíčně. To finančně zvládneš, dáš si o dvě piva měsíčně míň.A pak si na té doméně můžeš provozovat jak poštu, tak stránky.Ale možností je asi milion, jen si vybrat.............

spíš o jedno