» Poradna » Ostatní

Doména + vytvoření webu

Přes Webnode sem si vytvořil stránku (jen na něco rychle) jinak programing umím A na tu stránku přes Webnode sem si koupil doménu ale nwm jestli na ni můžu dát reklamu (sklik,adsense) je to stránka o Steamu a informace. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Já myslím, že to tam dát můžeš. jen nechápu na co to tam budeš mít. Jestli chceš pachy, tak si prostě udělej s pár desítek tisíc falešnejch lidí, udělej si web na normálním kvalitním hostingu a simuluj velmi kvalitní web, peníze z reklamy se ti pak jen pohrnou. Každej normální člověk vydělává na podvodech s reklamou, s ransonware nebo tak, že ze sítě odebírá elektřinu a tu pak prodává jako fotovoltanickou.Fakt nemá cenu řešit nějakej debilní web, co vydělá na reklamě tak 1 Kč / rok.

Bota asi zjistí