» Poradna » Web a internet

Domácí wifi po 10s vypadava

Ahoj, mám nový notebook Asus Rog Strix. Ted je ani ne půl hodiny zapnutý a už řeším zajímavý problém. Vždy, když se ppřipojím na naší wifinu, která jede úplně normálně, do 10s se odpojí. Ať něco dělám nebo ne, prostě chvíli vidím čtyři čárky, a pak jen hvězdičku. Zkusila jsem v napájení všude hodit maximální výkon, nepomohlo.Když se připojím na hotspot svého telefonu, tak se neodpojuje. Jinou wifi testovat nemůžu. Obávám se, že jsem při nastavování notasu nněco zatrhla, ale vůbec si nejsu vvědoma, že by něco z toho mělo mít takovéhle účinky. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

=> při nastavování notasu nněco zatrhla...Fungovalo to s tym routrom niekedy v minulosti bez odpajania?

Ten notas je novy, vůbec nevím. Spíš zkoumam, jestli nekdo nenarazil u noveho notasu na stejny problem. Ovladace preinstalovany taky a zatim nic.

Ak sa to odpaja v nahodny casovy interval, tak moze byt problem:- s ovladacom wifi karty- so signalom (moze byt silny, ale je poskodeny (obsahuje vela chyb))- s nastavenim sifrovania- so zadanim nespravneho pristupoveho hesla do bezdratovej sietePoznamka:Nadpis hovori o tom, ze sa to odpaja po 10 sekundach,v texte je, ze sa to odpaja do 10 sekund