» Poradna » Ostatní

Domaci termostat P21

prosím potřebuji poradit proč mi nefunguje domácí termostat P21 ,když ho nastavím na program, aby topil podle hodin tak netopí , a mám to nastavený podle návodu .předem děkuji.

Odpovědi na otázku

a já myslel, že termostat nemá topit. celou dobu jsem žil s mylnou myšlenkou, že termostat slouží k spínaní-řízení topného prvku-např kotle.Když je tedy nastaven dle návodu a netopí... je i zapojen podle návodu k termostatu i návodu ke kotli?Přesto netopí?Asi je opravdu účelem spínat a né topit.

se zásadnľ opravuje v holičství nebo v drogerii, Tady jsi na počítačích, tak si dej absťák a zítra navštiv instalatéra na kotle, asi máš plynový kotel? A když elektrický, tak zase volej tomu, kdo ho instaloval, ale opět napřed absťák. Kakto vypadáš fakt jako osadník nebo debil, žel. Počítače je toto fórum!