» Poradna » Počítačové sítě

Domaci skupina

domácí skupina system windows v teto siti nadale nedetekuje domaci skupinu, nevim co stim poradte prosim

Odpovědi na otázku

Popravdě nechápu, na co se ptáš...

jdu do sklepa - je tam tma - nemůžu najít vypínač - nevím co "stim" poradte prosim (+ přiblblý smajlík)

hele já vypínač najít umim, poze nevim proc mi nejde ta skupina

nemáš v domácej sieti pc s windowspc v domácej sieti majú zákaz zdielaniarouter nie je nakonfigurovaný na zdielanie DLNAplus asi 10 možných príčin

Protože jen debil takto popíše svůj problém!!! (bez jakýchkoliv relevantních informací)

myslim presne tohle

tak vi nekdo?

to jsem uz zkoušel ale nejde