» Poradna » Ostatní

Domácí Skupina ( zapomenuté heslo )

Zdravímmám problém se připojit do domácí skupiny, nevím jeho heslo a žádnou tabulku jako zobrazit heslo nevidím. Dívala jsem se do obou PC a nikde to prostě není.Tak jsem šla do nastavení a vypla jsem možnost hesla, ale heslo tam stále chce vložit, prosím poradí někdo?

Odpovědi na otázku

jenže já se do té skupiny nemohu vůbec připojit, Skupinu jsem vytvořila na tomto PC jenže jsem ho přeinstalovávála na W10 a tak se skupina jakoby zrušila.. a nevím co udělat abych se tam dostala když heslo jsem nezapsala a nepamatuji si ho.

Tak dej ovladaci panely,centrum sitovych pripojeni a sdileni tam Zvolit moznosti domaci skupiny a sdileni.A tam Zobrazit nebo vytisknout heslo domaci skupiny.Me se tam ukazuje.

píše tam jenom tohle: http://image.prntscr.com/image/167ff794f5c24b5b996... nemám možnost změnit heslo.. jak si mám tedy vytvořit novou skupinu? když se lze pouze připojit

Pokud se to heslo nezobrazi a nebo nebude fungovat,tak je asi potřeba udelat znova tu Domaci Skupinu.

Mám dojem, že heslo domácí skupiny můžeš zobrazit jen na PC, ze kterého jsi domácí skupinu založila. Pokud jsi ten PC přeinstalovala jiným OS, tak se zřejmě k původnímu heslu už nedostaneš. Jedině, že bys obnovila původní OS.

Mě by zajímalo, odkud přeinstalovaný (=smazaný původní systém) zjistí, že byla vytvořena Domácí skupina. Nemáte k ní připojený ještě nějaký jiný PC? Protože kdyby ne, tak podle mě si tu informaci OS nemá odkud "vytáhnout".

prosím o heslo pro domácí skupinu