» Poradna » Ostatní

Domácí kino

Rád bych si dal doma dohromady domácí kino, ale nevím jestli má zvuková karta Creative Labs Sound Blaster Live 5.1 OEM mi v tom pomůže, nebo bude muset koupit nějakou lepší???ZA repro sestavu jsem si vybral QS-Genius SW 5.1 Home Theatre- dřevěné DeLuxe. Díky za radu PETE

Odpovědi na otázku

To musi fungivat... Slape to v Dolby Digital

To je pravda, ale ta sestava reprobeden nemá vlastní dekodér AC3 a bohužel ani tahle zvukovka od Creative(((....tak jsem si vybral zvuk. kartu Zoltrix Nightingale Pro 6., ale bohužel zase s ní nemám žádné zkušenosti, jenom vím že podporuje dekódování AC3, které je moc důležité pro pořádné ozvučení domácího kina.PETE

HW dekoder sice nema, ale umi dekodovat softwarove - a funguje to dokonale jak s DVD tak i s DivX a nezere ani moc vykonu!

Ještě k tomu DVD mechaniku a Home Theatre jak vyšitý !!!

Yo, presne.. a lidi co maj doma treba plasmovyho Pioneera 60", Yamahu AS-X1 + B&W Nautilusky se muzou jit rovnou zakopat

Ja mám toho zoltrixe asi půl půl roku. Neni to vůbec špatnej. Potporuje AC3 tedy Dolby Digital a je vcelku kvalitni. Za tu cenu to je výborná zvukovka