» Poradna » Mobily

Domácí kino

Dobrý den, dají se zapojit dva různé domácí kina aby byl větší hudební výkon ? Děkuji za info

Odpovědi na otázku

Tohle nepůjde, určitě skus jinou volbu.

a tři ?

Ty si nejake dieta, alebo trol?

Jak a do čeho bys je chtěl spojit?

Mám domácí kino 5+1 1000w + kino 5+1 330w Dají se propojit aby hrály současné a byl větší výkon?

A máš k tomu i dvě sady reproduktorů?

Ano, komplet ke každému kinu

Ne, že by to nešlo, ale je to blbost. Mimochodem, rozdíl 1000 W oproti 1300 W je na hranici poznatelnosti ... A kdyby to opravdu bylo 1000 W, tak to v bytě nepůjde ani vohulit.

tak vzhledem k tomu že 200W se nedá v běžný místnosti pustit tak aby člověk neohluchnul, vidím 1000W jako dostatečných... (pokud to ovšem není asisjských 1000W pak je třeba počítat s koeficienten cca 1:10 )

V papírech Panasonic sc pt 860 1000w rms tak že netuším

Neres, nepropojuj, nedava to zadny smysl

To je zase snuska blbosti taky... pokud by me McInosh zesilovac, tak se asi takto nepta...

Somozrejme, že sa dajú. Dva kompletné páry urobia väčší hluk.

Děkuji za odpověď , určitě budu potřebovat asi nějaký cinch kabel?

Z jednoho vyveď signál přes monitor out do aux druhého. Druhé kino ti ale bude dělat echo (zpoždění, než se signál zpracuje)

Aha, tak že to není moc dobrej nápad :/

pokud máš pořádnej kombajn, tak by na prvním kinu šlo nastavit zpoždění signálů

Asi ano, ale spýtal by som sa radšej tam kde sa to kúpilo.

osobně si myslím, že to sice technicky jde ale výsledný zvuk může být dost humus kvůli případném zpoždění mezi oběma zdroji domácími kiny.

Jasně, děkuji

... tak pokud máš obě DK "digitální", tak zvuk můžeš sladit pomocí nastavení zpoždění: http://forum.hdmag.cz/viewtopic.php , ale musí to alespoň 1 DK podporovat ...

Panasonic sc pt 860