» Poradna » Mobily

Domácí kino

Ahoj,dostal jsem domácí kino od jamo,je starší takže k němu již nemáme manuál, ale mám takový problém,kino nemám připojené k televizi, ale k počítači a absolutně nevím,jak nastavit zvuk,kromě toho ve windowsu,neexistuje na to nějaká aplikace nebo něco? Jelikož když kino máte připojené k televizi,tak tam se všechno nastavit dá,ale jak to mám nastavit na počítači?Kino má takový divný "špinavý" zvuk a já nevím co s tím.Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

To je nějaké All in One? Nebylo by špatné napsat přesný typ, ne jen Jamo...

Jamo E 870 2x a sub-woofer a Jamo SW-1008

Zvážil bych použít zesilovač/receiver...

Mám něco,nevím jestli je to zesilovač,je to Panasonic SA-XR10, mám do toho pýchlé aux.

píchlé*

Pýchlé??? Kristova noho Napiš prosímtě, co přesně to máš a co odkud, kam a jak zapojeno.

Nemůžu si pomoct, ale nikde jsem nenašel nic o tom, že by to bylo domácí kino. Mě to spíš připadá jen jako sada reproduktorů. Má to vlastní zesilovač?

To fakt není domácí kino...

Je to tak! Bez projektoru se tomu neda rikat donaci kino

Tak pardon, jak vidíte moc se v tom nevyznám, proto se tu ptám

No hlavně jsou to prostě pasivní bedny 2+1, potřebují zesilovač:https://www.manualslib.com/manual/1321334/Jamo-E-850...

A zvukovku máš v PC jakou? Je ji možné propojit optikou s tím Panasonicem?

Právě by mě zajímalo, jak jsi vůbec přišel na to, že by to mělo být domácí kino A jak to tedy máš vůbec zapojené, že to aspoň nějak hraje?

... tak ty sloupy zapoj do toho Panasonicu /radši se podívej na ohmy - 6?/, ale nemá výstup pro aktivní SW ... a centr + rear /zadní/ bedny nemáš? ... kdyžtak je můžeš taky zapojit ...

Má výstup na aktivní subwoofer....

... tak teda ANO má výstup pro SW /asi jsem se díval na jiný typ/...... a zde máš návod v PDF /AJ/: https://www.google.com/url

... tak ten návod zde: https://1url.cz/Czt2K ...

Bedny ponechej. Ten Panasonic tam lze jako docasne reseni zapojit, ale podival bych se po nejakem slusnejsim AV reciveru. Pripadne muzes zapojit jako stereo

Sehnal jsem si zesilovač Technics SA-EX310,včera jsem to zkoušel zapojit a nějak ponastavit na tom zesilovači a zvuk byl ještě horší než z toho Panasonicu...

A mohl bys konečně trochu podrobněji popsat, jak přesně to máš zapojené? Bez toho je ta informace úplně k ničemu.

" ... neexistuje na to nějaká aplikace nebo něco? "Co je to za mánie, že na ovládání čehokoliv je nutný smartphone a příslušná aplikace? To dnešní generace už neumí ovládat přístroje zabudovanými ovladači?---Na záchod s mobilem v ruce. Kolín má chytré toaletyhttps://www.novinky.cz/internet-a-pc/clanek/na-z...