Domácí kino nepodporuje přenosný HDD

Dobrý den, mé domácí kino nepodporuje můj přenosný HDD a vždy mi to napíše: Neznámé zařízení. Je možné, že se může jednat i o to jakou verzi USB mám?

Odpovědi na otázku

ne, usb to fakt asi nebude. Buď kino disk "neukrmí" - pak by možná pomohl "Y" kabel s možností zapojení usb nabíječky, nebo prostě kino HDD obecně nepodporuje a pak smůla...

Ještě mě napadá, jestli by tak nebyl hlášený i disk s nepodporovaným souborovým systémem.

Zkusím přes ten kabel, děkuji za radu :D

Co je možné a co je reálné, to jsou 2 rozdílné věci. Podívej se do manuálu "tajného kina", co/jak a které periferie podporuje. Jinak je to jen věštění a styl pokus-omyl, což nikam nevede.

Když selže všechno, nastal čas přečíst si návod.

Jj, přesně tak. Mohl bych poskytnout ještě 1 radu formou úsloví: Kdo se moc ptá, málo "gůglí".

Ano, strýček Google napoví :D

Spousta těchto krámů externí HDD vůbec nepodporuje. USB mají jen na podstatně úspornější flashdisky.