» Poradna » Programy

Domací kino nebo dvd přehrávač a bedny?

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zda je velký rozdíl když koupím například tohle:

www.alza.cz ...
a ktomu:
www.alza.cz ...

nebo když koupím už hotové domácí kino:
www.alza.cz ...

Uvedené kombinace jsou jen na vysvětlení... Potřebuji vědět jestli kvalita zvuku a obrazu bude srovnatelná. Nebo jestli je nějaký problém kupovat dvd přehrávač a bedny zvlášť...

Děkuji Webspider

Odpovědi na otázku

to taky zalezi na stavu tve penezenky
hi-fi nebo kus plastu?
ja bych si radeji [coz jsem taky udelal] zaplatil za kvalitni zvuk a komponenty ale nekomu staci i ty "domaci kina"

Také záleží zda to bude čistě na pouštění filmů, či se na tom chystáš pouštět i hudbu.

Tak určitě převážně na sledování filmů. Hudba je až na posledním místě. U filmu bych si rád vychutnal hudbu ve scenách, efekty, a vše do film může nabídnout...

1. otazka nevidim ake je to DVD ale ma 5.1 Zvuk nema len optiku alebo co na prenos ma aj dobry vystup na 5 reprakou. v 1 moznosti su bedny dobre zvuk z nich ti postaci potrebujes ale zdroj.

jednoznacne druha varianta.Tie geniusy su dobre na film,ozvucenie kostolov a pre nenarocnych posluchacov.Pokial budes chciet pocuvat hudbu,zdaleka sa im vyhni.

Jistě, když na film, proč nekoupit zrovna toho Philipse, vypadá dobře.

Ten DVD prehrávač nemá analógový výstup 5.1 , čiže ak to napojíš na tie repráky cez dva stereo chince, tak si toho veľa určite neužiješ. Ináč ak tam dáš iný prehrávač tak to na filmoch bude mať určite lepší zvuk ako ten kompel od Philipsu.

Koukal jsem ale asi špatně nepodařilo se mi najít DVD přehrávač s analogovým výstupem. Asi blbě koukám. Poradíte? nemusí to být zrovna z alzy. Uvedené odkazy byli pouze jako vzor. Ale ty bedny bych si koupit chtěl. TeĎ už tedy jen vybrat správný DVD přehrávač s HDMI výstupem a hlavně nadčasový....

ishop.nay.sk ...

www.videoexpert.cz ...