» Poradna » Mobily

Domácí kino: LG problém - (Please wait...)

Ahoj, vlastním domácí kino : LG 3D BLU-RAY Home Cinema BH7540, a mám problém, včera při sledování TV kterou mám z kinem propojené, tak z kina začalo z repro pískat bzučet velice nahlas, vypnout nešlo, tak jsem vypojil ze sítě.... Poté jsem kino zapnul, ale na přehrávači kina stále dokola nabíhá hláška PLEASE WAIT... Ta tam byla při zapnutí vždy ale po cca 1s, to přeskočilo např. na HDMI1 kde mám TV... Prosím o rady co s tím... Moc Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud je v záruce reklamovat, v opačném případě vyhodit - oprava se nevyplatí....

Reklamovat/nechat opravit/vyhodit - vyberte nejvhodnější možnost. Případně zkusit nějaký reset zařízení, jestli to umožňuje.