» Poradna » Ostatní

Domácí kino LG HR902TA-mechanika

Ahoj, chtěl bych se Vás zeptat mám domácí kino LG HR902TA, jelikož je již starší, ale stále dobře slouží jen již přestala číst mechanika.Nevíte kde by se dala sehnat do tohoto domaciho kina jina? Na internetu jsem toho moc nenašel. Děkuji za rady a přeji hezký den

Odpovědi na otázku

Začni tím, že si zjistíš její typ. Pak můžeš shánět (když už budeš vědět co).Mechanika odejde nejčastěji kvůli používání pálených médií - mají malou odrazivost, laser musí jet pořád naplno, není na to stavěný.Oprava v servisu se finančně nevyplatí.

Ale ono je to rekordér, takže to musí být stavěné na +-RW/R