» Poradna » Programy

Domácí kino LG HR363SC

Nevím, zda na domácí kino LG HR363SC mohu nahrávat i digitální televizi nebo je zde jen analogový tuner. Nemá někdo s tímto přístrojem zkušenosti a může mně poradit? Uvažuji totiž o jeho koupi. Díky.

Odpovědi na otázku

Vážení. To se opravdu nenajde nikdo, kdo by mi mohl odpovědět na položenou otázku?

podla popisu toto domace kino nema DVBT tuner.
www.ajoj.sk ...

Ahoj - ako dopadlo rohodovanie. Kúpené? Tiež po ňo pokukávam.

Pokud opravdu nemá tuner BVB-T, tak v současné situaci nemá cenu takovéto domácí kino kupovat. Sice jsou dneska přístroje vyrobené pro kratší dobu využívání, nicméně digitální signál již mohu přijímat a proto si myslím, že je jednodušší používat jeden ovladač než dva a za krátký čas kupovat další zařízení. Takže konečné rezumé je - toto domácí kino nebudu kupovat.
Díky všem za pomoc.