» Poradna » Mobily

Domácí kino do 25 tisíc

Dobrý den, Dlouhou dobu šetřím na domácí kino. Bohužel tomuto tématu moc nerozumím, tak bych potřeboval poradit. Hledám především kvalitu na hraní k velké televizi a na pouštění filmů z netflixu. Našel jsem tento model a dle specifikací vypadá super. https://www.l-e.cz/onkyo-ht-s7805Chtěl jsem se zeptat, zda je to za takovéto peníze to nejlepší, co můžu sehnat?Domácí kino 7.1 nevyužiji kvůli podlouhlému typu obýváku. Zároveň bydlím v bytě, tak nechci sousedy úplně štvát. Předem děkuji za návrhy. Duty

Odpovědi na otázku

Taky řešení.Nebo reciever zvlášť a k tomu dokoupit néjaké levnější repro.Třeba magnat apod.

Dobrý výběr - jsem přesvědčen, že budeš nejen spokojen, ale přímo nadšen. Protože s levnými all in one z Tesca ap. je to neporovnatelné...

Rozhodne je to dobra volba do zacatku. Budoucimu upgradu nic nebrani.

Na hraní a Netflix opravdu kvalita není toliko třeba. Protože obzvláště konzole tedy hry na konzole kvalitní 7+1 zvuk nemají. To samé to co je na Netflixu není vždy kvalitně ozvučené. Kvalitní zvuk bude jen na některých blu-ray diskách. Takže je dost možné že na onu "kvalitu" bude stačit domácí kino za desítku.

Tak v tom pripade odkaz na kina za desitku, diky ;)Mozna bych jeste zauvazoval jestli je vzhledem k umisteni v byte potreba subwoofer. Ja osobne jeho absenci nijak vyrazne nepocituju a sousede si nestezujou :). Zkus tedy jeste zvazit nejaky 5.0 set

-to jestli to je stereo, 2+1 , 2+2, 5+1 , nebo 7+1 není ukazatelem kvality.-odkaz ? Proč nepoužijete způsob jakým jste našel ten odkaz na první kino?-víte že kvalitu reprodukovaného zvuku ovlivní než umístění subwooferu to jak máte rozmístěný nábytek a jaký třeba koberec?

Nejsem tazatel, na l-e.cz jsem rozhodne set za 10k czk nenasel, tak by me zajimalo co si za tu cenu predstavujete.Mluvim o tom ze woofer neni bezpodminencne nutny a je rozumnejsi v bytovem dome jej nepouzit (a nebo si dat praci s odtlumenim).Stereo zesilovac+bedny za stejne penize budou hrat s velkou pravdepodobnosti lepe jak vicekanalova sestava, otazka jestli je to argument pro to se ochudit o prostorove audio u filmu.

https://www.electroworld.cz/domaci-kina-5-1Na akční filmy nejspíš dobré, na muziku bych "šel výš".