» Poradna » Programy

Domací kino a jejich zesilovače...co zvolit?

Mám k vám všem malý dotaz a chtěl bych poradit. Mám doma sestavu reproduktorů od věže panasonic.Hrají dobře a proto bych je chtěl použít i k přehravačí DVD. Chci si koupit přehrávač který už má v sobě dekodér 5.1 a má výstup na 5.1 (např.Sencor) Nevím ovšem jaký bývá zesilovač v těchto obyčejných přehravačích. Bude mi hrát lépe když si koupim komplet domací kino(přehrávač i s bedýnkama) a bedýnky dám pryč a použijí své repro nebo mi bude stačit jen ten přehrávač? Jaké jsou zesilovače v sestavách domacího kina? Bude mi stačit třeba tento přehrávač ke kterému dám své repro http://www.eternity.cz/produkt/sencor-sdv-7155/ nebo si raději koupit http://www.eternity.cz/produkt/sencor-shc-xd550/ a dát tam své repráky nebo tam nechat dodávané repro? Co bude lepší? Díky za opověd...

Odpovědi na otázku

Tak určitě ne ten sencor. Pokud chces kvalitní zvuk tak si kup jedine samostatny zesilovač který v sobě nemá zabudovaný dvd přehrávač ten k tomu zesilovaři potom připojiš.http://www.electroworld.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity... LBCGhi7&CatalogCategoryID=DXbD4QFHY_oAAAEO4T803xijmám neco podobného jako tohle a zvuk je kupodivu hodně kvalitní i bez beden, ale pokud myslíš že máš kvalitní bedny tak se dá koupit i samostatný zesilovac., to je na tobě.Ale rozhodně NE takový dvd přehrávač který ma v sobě zesilovač zabudován.Jo a estě aby měl ten zesilovač DTS dekodér to je fakt našlapaný zvuk (jen skoda že české dubingy používají DD 5.1.