Domácí kino -poraďte

Prosím Vás o radu zda stačí koupit níže uvedené kino. Jedná se mi o lepší poslech televize. Nevím, zda by nebylo lepší koupit kino s videorekordérem. Jsem důchodce a skutečně mi jde jen o lepší poslech televize.

Múžete mi přpadně doporučit jiné řešení.

Děkuji.

Odpovědi na otázku

chybí ti "níže uvedené"

Odpovídám za něj, protože to hodil do jinýho vlákna -
Kompletní AV Hi-Fi systémy DAVDZ30.CE2

Kód: LB09
Výrobce: SONY
Bližší informace: na stránkách výrobce

Systém domácího kina typu “vše v jednom”, kombinace DVD/CD/Video CD, přehrávač - přehrává CD-R/RW, MP3, JPEG, DVD+R DL, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DivX, AV receiver, sada satelitních reproduktorů + subwoofer, celkový výkon 400W (5x67 W RMS + 65 W subwoofer ), Dolby Digital/ProLogicII, DTS dekodér, Movie/Music mode, Multi Stereo režim, AV Sync, digitální zesilovač S-Master, Tuner: FM/AM 30 předvoleb, RDS (PS), SCART výstup (RGB). Černá barva.

Lepsi poslech znamena co podla teba?

Lepsia zrozumitelnost alebo vecsia hlasitost?
Terajsi poslech mas udelan na com?

nechápem čo má televízia (berem do úvahy ako TV stanice) spoločné s domácim kinom, ale šak nevadí, nechajme na inokedy panáčku.

Zdravím Vás,zapoměl jste uvést link na to co jste si sám vybral,to by bylo dobré napravit a pak ještě uveďte jakou asi máte představu o ceně,to se potom mnohem lépe radí Jste důchodce,takže domácí kino za 100 tisíc jste myslím na mysli neměl že ?

Ahoj Zanne, ono to bude cele asi trosku jinak... to vybrane kino je za 5K, ale jak rikam... bude to mozna jen spatny vtip, a ze jich tu uz bylo

No,třeba jo,ale i na špatný vtip se dá odpovědět ne ? Proč ne ?