» Poradna » Programy

Domácí kino - LG HX806PE

Zdravím. Chystám se pořídit domácí kino LG HX806PE.
Některé specifikace udávají, že je možnost přehrávat internetová radia. Některé zase uvádějí, že ne.
Má někdo zkušenost?

Díky

Odpovědi na otázku

Stahni si manual:
http://www.lg.com/cz/tv-audio-video/systemy... ...

A v nem na str.46 pisou o sluzbe NetCast.
Tzn. predpokladam, ze to je neco podobneho, jako maji treba TV Panasonicy Viera Connect. Cili nejake moduly, mezi kterymi muze byt treba i internet. radio..? A ktere se taky muzou menit.

Díky za radu. Bohužel z toho "jednoho" odstavce, kde je navíc napsáno, at mrknu na web podpory, nelze toho moc vyčíst :)

Dej si to vyhledat na jutubu.
Nekteri je tam testuji, predvadeji a je to tam i videt. Jako inet. radio je v tom Netcastu vTuner.
Tzn. internet. radio bere odcad:
http://vtuner.com/setupapp/guide/asp/Browse... ...

Ale jak rikam - ten Netcast je pouze odkaz na dalsi moduly, ktere se nacitaji z inetu. Takze se muzou kdykoliv zmenit.

"Web podpory",na to se vůbec nespoléhej.Tech.podpora v cz pro LG je známá tím,že je zákazníci nezajímají.Jednou sis to koupil,tak neotravuj.

Na netu jsem se i dočetl, že lze editovat XML, což je super. Lze doplňovat radia

Mě se tak nějak jednalo, jestli to umí radia z třeba www.abradio.cz nebo konkretně "radio4u.cz".

Pochybuju, ze to umi i z normalnich inet. stranek.

V menu najdete i on-line aplikace, kdy po připojení k internetu můžete přijímat internetová rádia, sledovat You-Tube atd.

Netcast 1.0 - možnost připojení na internet (YouTube, Picasa,AccuWeather)

tuhle stranku mam prectenou uz pred nekolika tydny. Bohuzel se ale neda vycist, jestli "webova" radia...

po připojení sítě jdou samozřejmě přehrávat internetové rádia...FM rádia jsou taky samozřejmostí.

Ano, můžete přehrávat internetová rádia

Caute. nevie niekto nahodou ci to domace kino ma funkciu ktora doraba DVD na 1080 ? dik