» Poradna » Mobily

Domace kino a TV

Zdravim mám problem s domácim kinom 2 reproduktory hraju slabo oproti tým druhým dvom .Mam to zapojene na TV neviem v čom može byt problem.Jedna sa o dost stare domace kino ktore nemá HDM ani Usb vstup tak som chel použit aspon tie reproduktory

Odpovědi na otázku

mám to zapojene v konektore na sluchadká tak v tom može byt chyba ale ináč to nefunguje

"mám to zapojene v konektore na sluchadká tak v tom može byt chyba ..."... v podstate si si sám zodpovedal na otázku ...Ešte si nám vlastne dodal aj informáciu, že sa v podstate vôbec nevyznáš aký je rozdiel v zapojení slúchadiel a reproduktorov - vývod pre slúchadlá je vždy zapojený, na rozdiel od vývodu pre reproduktory, cez nejaký RC-člen, alebo aspoň cez odpor. Preto máš rozdielny výkon na reproduktoroch.

a ako by sa to dalo vyriešit prosim ta ?

ptm tam už mám iba vstupy pre audio in DVI a digital audio out a HDM

to domace kino nemá ani optiku ani HDmi

Poculi ste uz o sci-fi zariadeni menom audio zosilovac?