» Poradna » Ostatní

Domáce Kino -- aké vybrať?

Plánujem zainvestovať do domáceho kina. Hľadám DivX prehrávač a nejaký zvukový dolby systém. V elektro maju aj od 5000 Sk, ale je to kvalita. Velmi sa tomu nerozumiem. Poraďťe, čo a ako vyberať.

Odpovědi na otázku

Jestli chceš bezproblémový DVD/DivX přehrávač, tak jedině KiSS.
http://www.bgsdistribution.sk/product/detail.aspx

Já bych koupil takoveto s těma hodněma reproduktorama a pak s takovym jako videem co přehravá ty stříbrný placky - pídíčka.

Pokud chceš mít zvuk 5.1, tak vezmi přehrávač, ke kterému nebudeš musetdokupovat externí převodník.