» Poradna » TV, audio a video

Dolby atmos

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak nastavit dolby atmos u hisense hs312 3.11 propojeny s xiaomi mi smart projector. Mám to spárované přes Bluetooth, ale ani přes hdmi kabel se mi to nedaří nastavit, přestože dolby atmos by měli podporovat oba spotřebiče. Nevíte, kde by mohla být chyba? Díky za odpověď. S pozdravem Igor Hruška.

Odpovědi na otázku

Pro přehrávání zvuku ve formátu Dolby Atmos musí být projektor spojen se soundbarem pomocí HDMI kabelu (nefunguje to přes bluetooth).

Jseš si jistý, že tvůj model Xiaomi projektoru podporuje i Dolby Atmos? Dolby Atmos není totéž co Dolby Audio.