» Poradna » Programy

Dokumenty v nabídce Start

Byla jsem u kámošky, která má v PC XP-Pro+SP2 a "objevila" jsem, že nemá v modrém sloupci nabídky Start položky Dokumenty a Poslední dokumenty.Rovněž ve Vlastnostech Hlavního panelu a nabídky Start pod záložkou Nabídka Start - Upřesnit - okno Položky nabídky Start chybí, nejsou Dokumenty s 3 vypínači pro nastavení.Výčet položek v tomto okně začíná položkou Hledat, dále Hudba, atd.Poraďte kamarádce, co by měla udělat, aby v modrém poli nabídky Start měla jak Dokumenty, tak Poslední dokumenty.Velké díky za rady či doporučení.

Odpovědi na otázku

zkus registry:[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Cu rrentVersion\Policies\Explorer]"NoSMMyDocs"=dword:0000000 0"NoRecentDocsMenu"=dword:00000000[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Current Version\policies\Explorer]"NoSMMyDocs"=dword:00000000 "NoRecentDocsMenu"=dword:00000000 pokud obsahují hodnotu "1" přepiš je na "0"

Díky za doporučení, ale ...:- V 1. klíči jsou po otevření složky \Explorer jen tyto možnosti:-Clear Recent Desc...-No Active Desktop-No Drive Type Aut-No Save Settingsa u 2. dopor. klíče po otevření\Policies není odkaz na Explorer ... jsou tam jen složky:-Ext-NotEnum-Ratings-systemTakže, takže "babo raď" ... nevíme proč je to tak, jak jsem uvedla a proč tam nejsou možnosti uvedené v tvém doporučení?

můžeš zkusit chybějící vytvořit (DWORD)Ale pokud tam nejsou, jsou dokumenty asi zakázané nějakým tweak-programem.XP powertoys apod.

Díky za snahu a za ochotu - myslím, že žádné úpravy tweak-progr. neprováděla - moc se bojí zásahů do OS - vždy trne obávami /i po instal.něčeho obýčejného/, že ji PC nenaběhne.A jak rozumět doporučení "zkusit chybějící vytvořit (DWORD" ??? - Poraď, pouč a případně i vysvětlí - velké díky.