» Poradna » Programy

Dokument ve Wordu

Dobrý den.Píši dokument ve Wordu - a když dopisuji první stránku a píši dále - tak se mi další stránka neukazuje a píši někam jako by virtuálně. V původním PC mi další stránka při pokračování psaní vždy naskočila sama a pokračovala jsem ve psaní - nyní na novém ntbooku mi stále zůstává ta první stránka. Prosím, kde je chyba?Děkuji velice

Odpovědi na otázku

Nevim jakou mas verzi office, ale hledej neco jako zobrazit a tam mas volbu zobrazeni pri tisku, pak vidis jednotlive strany....

Nainstalovala jsem na Visty - Word z Office10/ 2000. Pokud použiji staré Dokumenty psané na bývalém PC s XPéčky, tak ty se ve Vistě zobrazují dobře. Použiji li Dokument nainstalovaný na Vistách tak tam se zobrazuje vždy jen jedna stránka i když jich popisuji více.

zkus zkontrolovat vzhled stranky v sablone noveho dokumentu neni tam nejaky nesmysl ?

Prošel jsem celé nastavení Wordu, přeinstaloval Word a porovnal i s nastavením ve starém PC - našel jsem akorát jedinou rozdílnou záležitost na kartě : Soubor - Vzhled stránkyhttp://www.karlovarske.nazory.cz/word.htmtakže nevím jak dál.

Stare a nove PC ma ale inu predvolenu tlaciaren (tiskarnu), je tak?Pripadne v novom PC nenas nainstalovanu ziadnu.

Nevím, zda by nemohlo pomoci spuštění programu Word v režimu kompatibility s některou z nižších verzí Windows (např. XP, 2000). I když moc nadějí v nemám.

Jaruško/Jaroušku, není problém právě v kombinaci Vista + Office 10? Tahle verze z roku 1999 byla ještě pro W95.

Aké máš rozlíšenie obrazovky."...Microsoft Office 2010 which requires a 1024x768 or higher..."

... pokračovala jsem, nainstalovala ... vs ... prošel jsem, přeinstaloval, porovnal ... . Žeby zmatek ve Wordu i pohlaví?