» Poradna » Ostatní

Dokument Válka Špiónů

Videli jste vcera dokument válka spionu? Co na to rikate? myslíte si, ze je opravdu mozne, aby Americké NSA, CIA, FBI mela pod kontrolou veskerou mezinarodni komunikaci?Tvrdili tam, ze muzou klidne odposlouchavat klidne cinskeho prezidenta. Verite tomu?Co Vy na to, hukot, ze?

Odpovědi na otázku

No jasne a ted ctou i tuhle diskuzi...

No prave, tak psssssssst.

Taky nesmíte brát všechno doslova. On třeba družicový odposlech optických tras je sám o sobě dost těžko řešitelný. Další věc je, že družicový odposlech (každý paket, každý hovor; příslušná analýza..) třeba 6Tbps toku je dost problematická záležitost atd. atd.

To znamena, ze svet neni v ohrozeni ? Takze muzu zavolat svoji babicce, rict ji, ze ji mam rad a nemusim se niceho bat  ? Uuuf tak to jsem si oddychnul.

To jsme právě viděli   "Volá Bílej dům...kdo to bude platit?!?" (proč by to měla odposlouchávat družice, ta to jenom pošle dál...)