» Poradna » Windows (a jiné OS)

Dokument a Settings

Dobrý den, potřeboval bych vědět co znamená složka Dokument a Settings ?

Odpovědi na otázku

Dokumenty a nastavení :)

Pokud to chceš odborněji, tak pod touto složkou se nachází další složky, kam se ukládají uživatelské dokumenty a konfigurační data uživatelských programů.

super díky, to jsem si myslel jak se do toho dostanu ? (nejsou to appdata) ?

Presneji - je to pozustatek kvuli kompatibilite.Naposledy se to pouzivalo u WXP, od Visty uz plati C:\UsersKdyz si das prikaz dir /AH, tak to uvidis...14.07.2009 07:08 <JUNCTION> Documents and Settings [C:\Users]