» Poradna » Ostatní

Dokument - název

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo neznáte název dokumentu, kde jeden zdravý chlapík se rozhodl jíst jídlo z fast-foodu a dokázat tak, že není zdravé. Potom tam chodí na lékařské prohlídky a jeho zdravotní stav se rapidně zhoršil. Viděl jsem bohužel jen kousek asi před rokem a teď bych se nato chtěl podívat znovu, ale nevím jak se to jmenuje. Pokud někdo znáte název tak mi ho prosím napište.
Díky

Odpovědi na otázku

Ano to je ono !!! Moc díky ! Super

Super SIze ME
Fast Food Nation

pak samozřejmě dokumenty s M Moorem (Sicko, Capitalism - live story atd)

ale na chlup stejný dotaz tady byl před pár měsíci, to je podezřelý . .

Ty tady svoje nesmysly prezentuješ 50x za den a nikomu už to podezřelé nepříjde

Milý odborníku,
i kdyby to tady bylo minulý týden tak nevím co je na tom podezřelého.

nechtěl jsem jebat, užij si dokumenty, já jen že tady máme poslední dobou zvýšené množství opakujících se dotazů, někdo se baví - kopíruje starý dotazy a dělá z nich nová támata, dělá to samozřejmě uživatel JustinB a baví se tim náramně, jen sem si vzpoměl že před pár měsíci se na Super SIze Me taky někdo podobně ptal toť vše

Já jsem tady snad vživotě žádný dotaz nevznesl blbečku, ne ještě tak abych ho opakoval Nebudu riskovat, že přijde nějaký diverzant a sabotér Tvého kalibru a začne mi radit